بازاریابی کلاسیک دات آی آر

شرکت بازاریابی دات آی آر ، یک پلتفرم ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی و بازاریابی است. یکی از خدمات شناخته شده شرکت بازاریابی دات آی آر ، بازاریابی کلاسیک یا بازاریابی سنتی است.

بازاریابی دات آی آر خدمات هایی از جمله: تراکت ، بروشور ، تبلیغات در روزنامه و مجله ، بازاریابی تلفنی و از همه بهتر بیلبورد ها تشکیل شده است که هر کدام را به صورت مختصر در قسمت پایین توضیح داده ایم.

شما میتوانید ما را در کنار خود داشته باشید و کسب و کارتان را توسعه دهید. ما تلاش میکنیم تا با به کار گیری پیشرفته ترین خدمات ها و برنامه ها نیاز بازار و مشتری ها را تامین کنیم.

با خدمات ما فرصت دیده شدن خود را چند برابر کنید.

عکس بازاریابی سنتی

خدمات

آیکن تراکت

تراکت

در حقیقت تراکت یک نوع برگه ی تبلیغاتی می باشد و معمولا در سایز آ پنج (A5) به چاپ می رسد. ما برای شرح دادن فعالیت ها ، محصولات و خدمات شما از تراکت ها استفاده میکنیم.

آیکن بازاریابی سنتی

بروشور

بروشور (brochure) یا معنی کلمه لاتین ، به معنای متن چاپی با تعداد صفحات تقریبا کم است. ما با استفاده از بروشور فعالیت ها ، محصولات و خدمات شما را شرح میدهیم.

آیکن تبلیغات در روزنامه و مجله

تبلیغات در روزنامه و مجله

هنوز هم مجلات و روزنامه ها طرفدارهای زیاد خودش را دارد ، تقریبا تمامی کسب‌وکارها در مقطعی از زمان، به تبلیغات در مجلات و روزنامه‌ها نیاز دارند، این روش یکی از بهترین روش های تبلیغات کلاسیک میباشد

آیکن بازاریابی تلفنی

بازاریابی تلفنی

Telemarketing یا بازاریابی تلفنی یک استراتژی بازاریابی کلاسیک (بازاریابی سنتی) و شامل ارتباط با مشتریان از طریق تلفن است. در بازاریابی تلفنی، ما افراد آموزش دیده در این موضوع با صحبت های خود سعی در قانع کردن مشتری برای استفاده از محصولات و خدمات و کسب‌وکار شما دارد.

آیکن بیلبورد

بیلبورد ها

بیلبوردها به علت داشتن ابعاد بزرگ و قرار گرفتن در مکان های پر تراکم ، در دید راس مخاطبان زیادی قرار دارد و قابل توجه تر این است که یکی از مهمترین تبلیغات محیطی به حساب میاید.

خدمات دیگر ما

بازاریابی مدرن

بازاریابی مدرن

شرکت بازاریابی دات آی آر ، یک پلتفرم خدمات تبلیغاتی و بازاریابی است. یکی از بهترین و پرطرفدار ترین خدمات شرکت بازاریابی دات آی آر ، بازاریابی مدرن است...

بازاریابی بین المللی

بازاریابی بین المللی

شرکت بازاریابی دات آی آر ، یک پلتفرم خدمات تبلیغاتی و بازاریابی است. یکی از خدمات شرکت بازاریابی دات آی آر ، خدمات بازاریابی بین المللی است...

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان بازاریابی

با عضویت در خبرنامه ویژه بازاریابی جشنواره های سایت باخبر شوید!


0