بازاریابی مدرن دات آی آر

شرکت بازاریابی دات آی آر ، یک پلتفرم خدمات تبلیغاتی و بازاریابی است. یکی از بهترین و پرطرفدار ترین خدمات شرکت بازاریابی دات آی آر ، بازاریابی مدرن است.

بازاریابی دات آی آر خدمات هایی از جمله: جایگذاری محصولات ، بازاریابی معرف ، ویدیو مارکتینگ ، رایدو مارکتینگ و از همه تخصصی تر دیجیتال مارکتینگ را به شما ارائه می دهیم.

یکی از خدماتی که ما تمرکز و از همه چی باارزش تر وقت خودمان را صرف کردیم ، دیجیتال مارکتینگ است. ما به صورت مختصر هر کدام از خدمات های بازاریابی مدرن در پایین این پارارگراف اشاره کرده ایم و مبحث دیجیتال مارکتینگ را به صورت مفصل شرح داده ایم.

بازارابی مدرن

خدمات

آیکن بازاریابی مدرن

جایگذاری محصولات

این روش بر خلاف تبلیغات سنتی و با رشد تکنولوژی و اینترنت به شرکت ها اجازه میدهد که کالا های خود را از روش تبلیغات مدرن معرفی نماید. ما با استفاده از جایگذاری محصولات، فعالیت ها و خدمات شما را شرح میدهیم.

آیکن بازاریابی معرف

بازاریابی معرف

بازاریابی معرف یکی از کم یاب ترین خدمات بازاریابی مدرن است، به دلیل این که بازاریابی معرف در اول بازاریابی سنتی به حساب می آمد ولی امروزه با رشد اینترنت این بازاریابی یکی از خدمات بازاریابی مدرن به حساب می آید که ما آن را به شما ارائه می دهیم.

آیکن ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ یا همان بازاریابی ویدیویی یا تبلیغات ویدیویی یکی از ابزار های تبلیغاتی و خدمات بازاریابی مدرن امروزی قدرت مند به حساب میاید. ما با استفاده از این خدمات، محصولات و فعالیت های شما را به طور حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهیم.

آیکن رادیو مارکتینگ

رادیو مارکتینگ

هنوز هم با رشد تکنولوژی و فناوری ، رادیو طرفدار های خودش را دارد. استفاده از رادیو برای مخابره یک نوع تبلیغاتی میان برنامه ای یا حتی اسپانسرینگ یک برنامه می تواند از این دست دیجیتال مارکتینگ باشد.

آیکن دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

یکی از خدماتی که تمرکز و زمان خود را صرف آن کردیم، خدمات دیجیتال مارکتینگ است، ما با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ، خدمات ، فعالیت ها و محصولات شما را با بهترین شکل خودش شرح و ارائه می دهیم.

ussd - خدمات بازاریابی بین المللی

کد های USSD

معنای ارسال پیامک از طریق کدهای دستوری ستاره مربعی، یک روش ارسال پیام در شبکه جی اس ام (GSM) می‌باشد. این روش بر مبنای تعامل با سرور اپراتورهای موبایل می‌باشد. ما با کمک این امکان خدمات و محصولات شما را ارائه می دهیم.

کارت ویزیت الکترونیک - خدمات بازاریابی بین المللی

کارت ویزیت الکترونیک

دلایل زیادی وجود دارد که افراد باید از کارت ویزیت الکترونیکی استفاده کنند، اگه افراد از کارت ویزیت الکترونیکی استفاده کنند درختی بخاطر آنها قطع نمیشود، زمانی که تغییر مکان بدهید مشتریان قبلی شما را پیدا نخواهند کرد و...

پنل پیامکی - خدمات بازاریابی بین المللی

پنل پیامکی

امروزه پنل ارسال پیامک یکی از قویترین ابزارهای تبلیغات مدرن برای کسب و کارها شناخته شده است و تاثیر شگفت انگیزی در جذب و نگهداری از مشتریان دارد. ما با این امکان پنل پیامکی خدمات و محصولات شما را شرح می دهیم.

داشبورد مدیریتی - خدمات بازاریابی بین المللی

داشبورد مدیریتی

ما ابزارهای بیشماری مثل کارت ویزیت الکترونیکی، جایگذاری محصولات و ابزارهای تبلیغاتی مانند سامانه ارسال پیامک را در اختیار شما گذاشته ایم. داشبورد مدیریتی ما تمامی فعالیت‌های شما را از استفاده این سرویس‌ها، بررسی کرده و با استفاده از قویترین ابزارهای تحلیلی به شما نمایش می‌دهد.

نقشه کسب و کار IMAP - خدمات بازاریابی بین المللی

نقشه کسب و کار IMAP

ما بر روی نقشه کسب و کار خود، شرایطی را فراهم کرده ایم که تا کسب و کارها بتوانند موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه ثبت کنند. نقشه کسب و کار ما لیست کاملی از تمامی کسب و کارهایی که موقعیت خود را ثبت کرده‌اند را نمایش می‌دهد.

مرجع معرفی کسب و کار EBC - خدمات بازاریابی بین المللی

مرجع معرفی کسب و کار EBC

ما در راه کمک به توسعه و پیشرفت کسب و کارهای ایرانی، صفحات اختصاصی در اختیار آنها قرار می‌دهیم تا بتوانند کلیه اطلاعات خود را در دید مخاطبین بگذارند. حتی قسمتی برای جستجوی کسب و کارها در این بخش قرار داده شده است.

مرجع جامعه رزومه الکترونیک ICV - خدمات بازاریابی بین المللی

مرجع جامعه رزومه الکترونیک ICV

iCV یا همان رزومه الکترونیک کمک به شناخت افراد و سطح توانایی آنها می‌کند و کارفرمایان می‌توانند از مرجع جامع رزومه ساز iCV، به عنوان ابزار کمکی برای شناخت هر چه بهتر افراد جویای کار جهت استخدام آنها استفاده کنند.

آنتی ویروس پادویش - خدمات بازاریابی بین المللی

آنتی ویروس پادویش

نسخه امنیت آنتی ویروس پادویش، حفاظت کامل از سیستم عامل کامپیوتر و اطلاعات شما را به عهده می‌گیرد. آنتی ویروس پادویش با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی (data base) کامل، قابلیت شناسایی جدیدترین ویروس‌ها را خواهد داشت.

خدمات دیگر ما

بازاریابی بین المللی

بازاریابی بین المللی

شرکت بازاریابی دات آی آر ، یک پلتفرم خدمات تبلیغاتی و بازاریابی است. یکی از خدمات شرکت بازاریابی دات آی آر ، خدمات بازاریابی بین المللی است...

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

شرکت بازاریابی دات آی آر ، یک پلتفرم ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی و بازاریابی است. از جمله یکی از خدمات پرطرفدار شرکت بازاریابی دات آی آر ، دیجیتال مارکتینگ است...

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان بازاریابی

با عضویت در خبرنامه ویژه بازاریابی جشنواره های سایت باخبر شوید!


0